return_links(15); ?>
return_links(); ?>
ОГЛАВЛЕНИЕ

ГАЛЬМУЙТЕ, ФРАУ!.. ЧАС ПИТИ ВIТАМIНИ...

Недостача   вітаміну  А  знижує  увагу  водія
У спеціалістів міста Карлсруе виникла підозра: винуватець збільшення кількості аварій на дорогах – вітамін А. Його недостача знижує увагу водія, уповільнює реакцію, внаслідок – нещасні випадки.
Було вирішено провести експеримент з 150 водіями, частина яких вже мала чимало аварій, а друга частина ніяк не могла скласти іспити по водінню. У них з’явилися двійники по експерименту – контрольна група. Першим щодня давали по 50 мг вітаміну, другим – плацебо. В результаті перші показали вражаюче підвищення свого професійного рівня, а контрольна група майже нічим не порадувала. Є над чим замислитись, щоб мати гарну реакцію. А заодно гарну, гладку шкіру і здорові слизові оболонки.

Токоферол  –   будівельник
В часопису Канадської медичної асоціації був надрукований зовсім несподіваний факт: вітамін Е (токоферол) – майстер будувати нові кровоносні судини.  Якщо на шляху крові, яка тече своїм руслом, з’явилася перешкода, наприклад, закупорки, що з віком буває нерідко, – він допоможе прокласти русло. Але це ще не все про його подвиги. Токоферол не гребує і і роллю чистильника. Якщо в судинах з’явилися тромби, він зробить все для того, їх прибрати. А щоб постійно не займатися цією важкою, іноді невдячною роботою, вітамін Е зі своєю випробуваною зброєю – антитромбіном, перешкоджає утворенню кров’яних згустків в артеріях і венах.
Його найближчий друг і соратник – вітамін А, краще їх приймати разом. Багато спеціалістів підкреслюють категорично: не «краще», а «тільки». Приймати тільки разом. В БАД «ВІАРДО» їх сполучення надзвичайно оптимальне.

Що  забирає   дим?
На жаль, жінки палять і немало. Може, їх хоч трохи зупинить те, що крім численних проблем, які викликає нікотин, він забирає з організму вітамін С. Причому немало: кожна сигарета, в середньому 25 мг. Якщо підрахувати, скільки його забере пачка, виходить – півграму.
Цей вітамін виконує багато функцій. А найголовніше – без нього не обходяться окислювально-відновлювальні реакції. Про що це говорить? Не можна сказати, що він омолоджує організм, але, безумовно, затримує старіння. Вітамін С підвищує міцність і еластичність кровоносних судин, блокує токсичні речовини в крові, робить зуби міцними, зміцнює ясна.
Тим, хто палить, треба поповнювати його постійно. Ви їсте ковбаси, біфштекси, гамбургери – додавайте вітамін С. Його дуже не люблять бактерії і віруси. Якщо вони оселилися в організмі – полюбіть вітамін С. Недарма зараз рекомендують приймати цей вітамін вже в більших дозах!

Марлен  Дитріх
Певно не читала газету «Валеологія» фрау Марлен Дитріх і багато чого не знала вона не тільки про вітаміни А, С, Е, але й про шкідливість, наприклад, паління... І не було б тоді у Марлен проблем із здоров’ям, з очима, судинами, суглобами. І не треба було б звертатися до молодого тоді хірурга Дебейки, щоб він прооперував їй ноги...

Marlen
Хвороби мучили Марлен до самої її смерті.
На жаль, не вміла фрау при своєму житті вчасно гальмувати!..

ОГЛАВЛЕНИЕ