«ВАЛЕОЛОГІЯ»
ВСЕУКРАЇНСЬКА ГАЗЕТА
ПОРТАЛ "ВАЛЕОЛОГ"
ІНДЕКС 35275
КАТАЛОГ ВИДАНЬ УКРАЇНИ 2005
WWW.VALEOLOG.COM
valeolog@i.kiev.ua

Рух й потужний IQ геніїв прославлятиме міленіум

Микола Амосов – академік, кардіохірург, письменник. Його книги «Мысли и сердце», «Раздумье о здоровье» є практично в кожному домі, в яких він описав основний рецепт здорового способу життя – режим обмежень і навантажень...
Академік ніколи не був вузьким спеціалістом. Він займається філософією, кібернетикою, гро­мадським життям і навіть питаннями етики. Засвоїв роботу з комп’ютером. Віддаючи належне щоденним фізичним вправам, вважає, що тренувати треба  не тільки ноги.
Виступаючи ще в радянські часи в Москві на чергових урочистих зборах (трансляція йшла по телебаченню СРСР), він отримав записку від когось з присутніх:
«Я працював довгий час директором заводу, коли мені минуло 70 років, мене відправили на пенсію. Я не згоден з таким рішенням, бо вважаю, що знаходжуся в гарній фізичній формі, щоденно пробігаю по кілька кілометрів за вашою методикою, ще є сили працювати...».
Зміст відповіді М. Амосова був приблизно такий:
«Я справді пропагую біг, як спосіб для укріплення організму, вважаю його найкращим із всіх вправ, але, дорогі мої, я ж ніколи не казав, що треба тільки бігати. Для керівництва заводом одного тільки бігу замало – там треба ще щось й тямити. До мене зараз дуже часто звертаються колишні керівні працівники, які тільки бігають, але, на жаль, вже нічого на тямлять. І всі посилаються на мої рецепти бігу, забуваючи про тренування мозкових звивин».
Отакий він був безкомпромісним народним улюбленцем, який дошкулив не одному керівнику, партійному босу. Тільки його енциклопедичні знання, ювелірна майстерність фахівця, його авторитет людини і вченого, любов до нього людей вберегли його від помсти.
Показник   IQ – максимальний.

Улюблений  вид   руху  –  біг.© Газета «Валеологія» © Портал «Валеолог»
return_links(15); ?>
return_links(); ?>
ТЕКУЩИЕ НОВОСТИ
NEWS *** ВСЯКАЯ ВСЯЧИНА *** NEWS
При использовании материалов газеты «Валеологія» и портала www.valeolog.com
ссылка на газету и гиперссылка на портал обязательны.
При использовании в печати, обязательно письменное разрешение газеты valeo@i.com.ua