return_links(15); ?>
return_links(); ?>
ОГЛАВЛЕНИЕ

НАУКОВО-ПІЗНАВАЛЬНІ   ІГРАШКИ

Нині багаті батьки культивують свій підхід до дитячих іграшок. Купуються коштовні речі, навіть дуже коштовні, які втрачають при користуванні свій сенс і призначення. Комусь купили швидкісний дитячий катер чи автомобіль, комусь подарували ляльку Барбі, зачіску якої прикрашають діаманти, хтось одержав так звану “іграшкову” зброю, якою можна поранити людину тощо. Не кажучи вже про захоплення Гаррі Поттером і перенесення ситуації книги у вітчизняне сучасне життя дитини. Line.jpg (2197 bytes)
Science.jpg (21295 bytes)
Фото с сайта edu4kids.com
Хоча наша література ще радянських часів мала чудові зразки дитячих книг, які викликають захоплення в світі і зараз незаслужено забуті. Вони виховували доброту і гуманність, чуйність, почуття гумору, допомагали пізнавати світ. Узяти хоча б усіх героїв Носова (“Вітя Макєєв в школі й вдома”), Незнайку, Барвінка Богдана Чалого... Гадаємо, вони ще повернуться в оновленому вигляді в духовний ужиток дітей. А те, що бездуховність потроху здає свої позиції, свідчить поява науково-пізнавальних іграшок, які дуже сподобались дітям.
Зрозуміло, що хлопчикам дарують машинки і зброю, дівчатам – ляльок і м’яку іграшку. А цікаво цибуля, морква і редька – не іграшки? А живі черв’яки і краби?
Виявляється , це особливий вид іграшок – науково-пізнавальний. Саме цей вид став секретом фірми з Колорадо під назвою HSP Nature Toys.
Компанія, заснована Діком Реєм близько 10 років тому, успішно займається створенням ігрових наборів, які можуть розповісти дітям про таємниці природи. Переважно це – підземні секрети.
У фірми всього чотири найменування продукції, але поява не залишилася непоміченою пресою і публікою. А все тому, що товар живий буквально.
HSP Nature Toys в ігровій індустрії не раз відзначалась  престижними нагородами і преміями на зразок титулів “Краща іграшка” і “Вибір батьків”.

ДИВІТЬСЯ   ГАЗЕТУ  "ВАЛЕОЛОГІЯ"  (жовтень 2004)

ОГЛАВЛЕНИЕ