«ВАЛЕОЛОГІЯ»
ВСЕУКРАЇНСЬКА ГАЗЕТА
ПОРТАЛ "ВАЛЕОЛОГ"
ІНДЕКС 35275
КАТАЛОГ ВИДАНЬ УКРАЇНИ
WWW.VALEOLOG.COM
valeolog@i.kiev.ua

Для «очних крапель» підходить
тільки один сорт меду – мед з білої акації

Секрети меду
Для лікування організму, догляду за шкірою найефективніший засіб – свіжий мед. Як його краще застосовувати? Розповідає президент спілки бджолярів Росії Арнольд Георгійович Бутов.
Кілька років тому в Японії, а пізніше і в Китаї уряди цих країн ввели мед і пилок в обов’язковий раціон шкільного харчування.
Для швидкого відновлення сил достатньо з’їсти дві десертні ложки меду. Недарма спортсмени перед змаганням обов’язково ласують медом.
Для нормалізації шлунково-кишкового тракту достатньо щоденно з’їдати 2-3 чайні ложки меду. При виразковій хворобі за годину до прийняття їжі або через три години після їди треба приймати медовий розчин: чайна ложка меду, розведена у склянці води кімнатної температури. Для тих, хто страждає гастритом в медовий розчин треба додавати чайну ложку пилка. Курс лікування – 3 місяці.
Свіжий мед сечогінний. Його треба приймати по столовій ложці 3-4 рази за день при пієлонефриті, нирковій недостатності, сечокам’яній хворобі.
Мед має кровоспинну властивість, зміцнює імунітет. При слабості судин і підвищеній кровоточивості вживайте по 100 г меду за добу, розчинивши його в настоях трав – деревію, квітів гречки, хвощу польового.
Засіб від безсоння:
2 чайні ложки меду розчинити  в 0,5 склянки теплої води і випити за півгодини до сну. Допомагає подолати простуду і кашель мед з редькою або алое.
Профілактика і загальнозміцнююча добова доза меду – 60-70 г. Цього цілком достатньо, щоб очистити організм, нормалізувати склад крові, підвищити гемоглобін, зміцнити серцево-судинну систему.
Жінкам для збереження молодості, краси і здоров’я я б порадив провести такий експеримент. Щодня три рази за день випивати по півсклянки теплої води, в якій розведена чайна ложка меду, дотримуючись трьох правил:
1. Медовий розчин випивати повільно, маленькими ковтками, перед прийомом їжі. При зниженій кислотності – за півгодини до їди.
2. Постарайтеся під час експерименту відмовитися від цукру або звести його вживання до мінімуму.
3. Приймати мед не менше півроку. Ви забудете про безсоння, простуди, головний біль. Шкіра стане ніжною і гладенькою, зміцниться волосся і шлунок працюватиме з точністю годинникового механізму.
МЕД І ОЧІ
Мед – диво-лікар всіх захворювань очей – глаукоми, катаракти, порушення гостроти зору.
Для цього підходить тільки один сорт меду – мед з білої акації. Медові краплі одержують при розминанні меду в дистильованій воді в пропорції 1:2. Цей розчин треба закапувати в очі 2-3 рази за день. При появі перших позитивних результатів краплі можна зробити більш концентрованими. Поступово довести інгредієнти – і мед, і воду – до рівних пропорцій.
Після 3-х тижнів закапування треба зробити 10-денну перерву. Мед також зменшує навантаження на очі. Всім, хто працює за комп’ютером, з метою профілактики очних захворювань необхідно один раз за день закапувати в очі «медові краплі».

*** *** *** *** ***
Інші новини дивіться на порталі ВАЛЕОЛОГ

Ознайомитися з деякими матеріалами поточних випусків газети "Валеологія"
можна на початковій сторінці порталу у розділі:
ВИПУСКИ ГАЗЕТИ "ВАЛЕОЛОГІЯ"


© Газета «Валеологія» © Портал «Валеолог»
ТЕКУЩИЕ НОВОСТИ
NEWS *** ВСЯКАЯ ВСЯЧИНА *** NEWS
При использовании материалов газеты «Валеологія» и портала www.valeolog.com
ссылка на газету и гиперссылка на портал обязательны.
При использовании в печати, обязательно письменное разрешение газеты valeo@i.com.ua

Находится в каталоге Апорт * Находится в каталоге HITUA