«ВАЛЕОЛОГІЯ»
ВСЕУКРАЇНСЬКА ГАЗЕТА
ПОРТАЛ "ВАЛЕОЛОГ"
ІНДЕКС 35275
КАТАЛОГ ВИДАНЬ УКРАЇНИ
WWW.VALEOLOG.COM
valeolog@i.kiev.ua

10 років газеті «ВАЛЕОЛОГІЯ»

2008-й рік був оголошений ЮНЕСКО Міжнародним роком планети Земля. Генеральний директор організації Коітіро Мацуура під час церемонії відкриття в штаб-квартирі заявив, що цей захід покликаний підкреслити роль науки в безпеці і стані здоров’я планети.
В «Паризькій декларації», зачитаній на цій церемонії, пан Коітіро Мацуура закликав усіх землян – владу, громадян, промисловців, недержавні організації тощо – скористатися можливістю зробити досягнення науки про Землю частиною свого професійного і приватного життя. В створеному проекті – Міжнародному році планети Земля – бере участь 191 держава.
Крім того, 2008-й рік завершується 10-річним ювілеєм газети «Валеологія». На жаль, читачами газети є тільки її передплатники, адже агентство «Союздрук» вже давно відмовило газеті у вільному продажу.
Серед учасників міжнародного проекту і Всеукраїнська газета «Валеологія», яка по суті є інноваційним медіаресурсом нового типу, адже поєднує в собі кілька ресурсів донесення інформації до суспільства:
–    Традиційне, друковане видання – газета «Валеологія», якій 1 січня 2009 року виповнюється 10 років.
–    Інтернет-видання – портал Валеолог (www.valeolog.com)
–    Відео-сюжети науково-морального, культурного напрямку.
Саме проблемам здоров’я, довголіття і безпеки життя людини, Планети, Всесвіту, відкриттям в численних галузях світової науки, проблемам культури і морально-етичним, включаючи боротьбу з шкідливим звичками під гаслом «Україна без наркотиків і горілки», були присвячені і присвячуватимуться далі численні публікації в газеті.
І, наче, як на замовлення, агентство «РИА-Новости» оголосило про 10 (щаслива для нас цифра!) найважливіших головних світових наукових відкриттях 2008 року. Серед них немає жодного дослідження, про яке б не йшлося упродовж 2008-го року на нашому медіаресурсі.
Це і Великий адронний колайдер, і дослідження «Феніксом» планети Марс, і створення штучної хромосоми американським генетиком Крейгом Вентером, і вихід в космос китайського космонавта, що зробило Піднебесну третьою країною, яка підкорила космос, і 125 тис. мавп в країні Конго, і відкриття 45 раніше невідомих екзопланет за межами Сонячної системи, і створення плаща-невидимки і трубки з наноматеріалів, розшифровка 80% геному мамонту тощо.
В перелік відкриттів також віднесено дослідження, результати якого дали змогу встановити, що чверть населення США не розуміють написані в газетах статті, які містять наукову інформацію...
Повний текст статті дивіться в наступних номерех газети "Валеологія"

Інші новини дивіться на порталі ВАЛЕОЛОГ

Ознайомитися з деякими матеріалами поточних випусків газети "Валеологія"
можна на початковій сторінці порталу у розділі:
ВИПУСКИ ГАЗЕТИ "ВАЛЕОЛОГІЯ"


© Газета «Валеологія» © Портал «Валеолог»
ТЕКУЩИЕ НОВОСТИ
NEWS *** ВСЯКАЯ ВСЯЧИНА *** NEWS
При использовании материалов газеты «Валеологія» и портала www.valeolog.com
ссылка на газету и гиперссылка на портал обязательны.
При использовании в печати, обязательно письменное разрешение газеты valeo@i.com.ua

Находится в каталоге Апорт * Находится в каталоге HITUA