«ВАЛЕОЛОГІЯ»
ВСЕУКРАЇНСЬКА ГАЗЕТА
ПОРТАЛ "ВАЛЕОЛОГ"
ІНДЕКС 35275
КАТАЛОГ ВИДАНЬ УКРАЇНИ 2007
WWW.VALEOLOG.COM
valeolog@i.kiev.ua

Глобальне потепління не треба відносити
на рахунок погодних аномалій

Удар глобального потепління може вразити Землю значно сильніше, ніж раніше передбачалось, вважає Міжурядова група експертів по зміні клімату, – повідомляє портал Валеолог за матеріалами кількох серйозних наукових он-лайн джерел.
Вона представила в Парижі доповідь по проблемах екології, в якій повідомляється, що до кінця ХХІ століття середня температура повітря на Землі може підвищитися на 6,5 градусів за Цельсієм.
Раніше вважалося, що підвищення температури навіть на 2 градуси вже є катастрофічним для планети і приведе до танення антарктичних льодовиків і різкому збільшенню тайфунів і ураганів.
Також екологи спробують спростувати зручне для багатьох твердження, що глобальне потепління – це явище, до якого людина буцімто не має серйозного відношення. Навпаки, у авторів доповіді більш немає сумнівів у тому, що саме людина спровокувала зміну клімату, яка в перспективі може перетворити планету в «братську могилу».
«Доведено, що створювані діяльністю людини парникові гази впливають на середні температури на Землі, – вважають вчені. – Підвищення вмісту вуглекислого газу в атмосфері провокує потепління в 5 разів інтенсивніше, ніж сонячне випромінювання». А тому погодні рекорди 2000 р., не треба відносити на рахунок погодний аномалій – вони пояснюються концентрацією в повітрі небезпечних сполук, яка в минулому році досягла історичного максимуму».

Дивіться також:
Ученые предупреждают о зарождении нового Эль-Ниньо
Новые законы жизни мирового океана
Інші новини дивіться на порталі ВАЛЕОЛОГ


© Газета «Валеологія» © Портал «Валеолог»
ТЕКУЩИЕ НОВОСТИ
NEWS *** ВСЯКАЯ ВСЯЧИНА *** NEWS
При использовании материалов газеты «Валеологія» и портала www.valeolog.com
ссылка на газету и гиперссылка на портал обязательны.
При использовании в печати, обязательно письменное разрешение газеты valeo@i.com.ua

Находится в каталоге Апорт * Находится в каталоге HITUA