«ВАЛЕОЛОГІЯ»
ВСЕУКРАЇНСЬКА ГАЗЕТА
ПОРТАЛ "ВАЛЕОЛОГ"
ІНДЕКС 35275
КАТАЛОГ ВИДАНЬ УКРАЇНИ 2007
WWW.VALEOLOG.COM
valeolog@i.kiev.ua

Високі технології – це здоров’я громадян,
належні стандарти життя і захист довкілля

Згідно з дослідженням RAND Corporation, яке охоплює 29 країн світу, експерти дійшли висновку, що чим багатіша країна, тим ефективніше використання високих технологій hi-tech і тим більше буде від них віддача.
Бідні країни, схоже, не виграють нічого, – повідомляє не без співчуття портал Валеолог.
Країни в списку RAND Corporation були ранжировані по рівню технологічного просунення, кваліфікації наукового персоналу, на відміну від тих країн, які наразі відстають у використанні hi-tech.
Прогноз такий, що до 2020 року ті країни, які вже використовують новітні досягнення науки й техніки, здобудуть від них максимальний виграш в порівнянні з тими країнами, які відстають у їх використанні.
Країни-лідери – це США, Канада, Німеччина (як представник Західної Європи), Південна Корея, Японія, Австралія та Ізраїль, максимально виграють від використання hi-tech, – говориться в доповіді.
«Застосування високих технологій виявлятиме колосальний вплив на здоров’я людей і стандарти життя, не кажучи вже про визначну роль, яку відіграватимуть вони в обороноздатності країни і захисту довкілля», – говорить Др. Ричард Шилбергліт, один із керівників роботи.
Україна в списках RAND Corporation не значиться, а зате Польща, як представник Східної Європи, Росія, Індія і Китай – це країни, які, на думку RAND Corporation, зможуть також досягти значних успіхів у високих технологіях, але на загальному фоні досягнень більш простих. Порадіємо вже сьогодні за прогнозуємий успіх дружніх країн!..
Відсталі в науковому відношенні – Фіджі, Домініканська республіка, Грузія, Непал, Пакистан, Єгипет, Іран, Йорданія, Кенія, Камерун і Чад, – це країни, які обтяжені проблемами, викликаними їх політичними системами, недостатністю ресурсів і інфраструктури, а також класовими протиріччями...

Інші новини дивіться на порталі ВАЛЕОЛОГ


© Газета «Валеологія» © Портал «Валеолог»
ТЕКУЩИЕ НОВОСТИ
NEWS *** ВСЯКАЯ ВСЯЧИНА *** NEWS
При использовании материалов газеты «Валеологія» и портала www.valeolog.com
ссылка на газету и гиперссылка на портал обязательны.
При использовании в печати, обязательно письменное разрешение газеты valeo@i.com.ua

Находится в каталоге Апорт * Находится в каталоге HITUA