«ВАЛЕОЛОГІЯ»
ВСЕУКРАЇНСЬКА ГАЗЕТА
ПОРТАЛ "ВАЛЕОЛОГ"
ІНДЕКС 35275
КАТАЛОГ ВИДАНЬ УКРАЇНИ 2007
WWW.VALEOLOG.COM
valeolog@i.kiev.ua

Сучасні технології і здоровий спосіб життя

Останнім часом багато говорять про соціальну відповідальність бізнесу, про необхідність допомоги тим, хто не зміг прилаштуватися до нових умов життя – пенсіонерам, інвалідам, сиротам.
Саме таким представником бізнесу, який усвідомлює свою соціальну відповідальність за соціальні потреби суспільства, є фірма НУГА (NUGA) – крупна міжнародна компанія, центр якої знаходиться в Південній Кореї, в Сеулі.
Одним із напрямків діяльності південнокорейської компанії – Нуга Медикал – є сучасне медичне обладнання, яке допомагає вилікувати різні захворювання і відновити здоров’я без ліків, за рахунок ресурсів власного організму. Один із її піднапрямків – компанія Нуга Бест – кілька років тому вийшла на ринок країн СНД (в тій лічбі і України) з новинкою в галузі відновлювальної медицини у вигляді багатофункціонального ліжка-масажера, яке поєднує в собі різні методи оздоровлення:
– рефлексотерапевтичної дії
– мануальної терапії
– фізіотерапії інфрачервоним випромінюванням
– низькочастотної міостимуляції тощо.
Але захоплює не тільки новинка сучасної технології – ліжко-масажер, справляє враження новий вид маркетингу компанії Нуга Бест, який дозволяє будь-якому бажаючому познайомитися і випробувати на собі дію унікального коштовного обладнання цілком БЕЗКОШТОВНО! Компанія переймається проблемами здоров’я населення. Причому здоров’я всіх членів суспільства – бідних, багатих, дітей, дорослих, різного статусу, різних націй тощо, незалежно від розміру їх гаманця.

NugaBst1.jpg (31293 bytes)
Оздоровчий сеанс в Центрі Нуга-Бест
на вул. Ірпінській, 76

Всім бажаючим компанія Нуга Бест пред’являє тільки одну валеологічну вимогу – здоровий спосіб життя (це і відсутність шкідливих звичок, і бажання активізувати ресурси власного організму і віра в успіх лікування – все те, що дев’ятий рік на теренах України і за її межами пропагує газета «Валеологія» і портал Валеолог).
Оздоровчий ефект ліжок-масажерів дуже високий і тому кожний відвідувач вже після кількох сеансів спостерігає реальний позитивний результат.
Найкраща реклама Нуга Бест – це вдячні пацієнти. Девіз фірми «Сила країни – в здоров’ї нації».
А що ж лікують унікальні ліжка? Арсенал захворювань надзвичайно широкий – від захворювань опірно-рухового апарату, серцево-судинних до хвороб стресових ситуацій.
Звичайно, що всіх хвилює питання, чому компанія все це робить безкоштовно?
Сьогодні вже народжується бізнес з новою ідеологією, яку можна сформулювати так:
Бізнес це частина не тільки економіка країни, але й неодмінна складова соціального життя суспільства. Бізнес повинен ділити з державою відповідальність за всі соціальні, політичні і економічні реалії. Всі структури суспільства повинні діяти спільно.
На жаль, сучасне падіння норм моральності і моралі серед всіх верств населення призвели до загальної безвідповідальності за державу, за життя її громадян, їх здоров’я, за їх майбутнє.
Представники сучасного передового крупного бізнесу (Інтел, Нуга тощо) на основі експертних оцінок зрозуміли, що в найближчі 10-15 років відбудуться великі зміни в традиційних системах надання медичної допомоги населенню в напрямку переваги сучасних технологій оздоровчої і превентивної дії. За цими оздоровчими технологіями – майбутнє, але при умові здорового валеологічного способу життя людей.
Експерти вважають, що доходи, котрі буде приносити в майбутньому індустрія сучасних оздоровчих технологій на основі відновлення ресурсів власного організму, можуть досягти рівня доходів автомобільної індустрії і царства Білла Гейтса й навіть перевершити їх.
До речі, слово НУГА в перекладі з корейської мови означає Лука, тобто святий євангеліст Лука, а слово БЕСТ«найкращий».

Повний текст дивіться в газеті "Валеологія" березень 2007
Див. також матеріали з розділу "Здоровье и современные технологии"
Інші новини дивіться на порталі ВАЛЕОЛОГ


© Газета «Валеологія» © Портал «Валеолог»
ТЕКУЩИЕ НОВОСТИ
NEWS *** ВСЯКАЯ ВСЯЧИНА *** NEWS
При использовании материалов газеты «Валеологія» и портала www.valeolog.com
ссылка на газету и гиперссылка на портал обязательны.
При использовании в печати, обязательно письменное разрешение газеты valeo@i.com.ua

Находится в каталоге Апорт * Находится в каталоге HITUA