«ВАЛЕОЛОГІЯ»
ВСЕУКРАЇНСЬКА ГАЗЕТА
ПОРТАЛ "ВАЛЕОЛОГ"
ІНДЕКС 35275
КАТАЛОГ ВИДАНЬ УКРАЇНИ 2006
WWW.VALEOLOG.COM
valeolog@i.kiev.ua

Ліки царя Соломона

Воістину часник в історії людства вживався інколи вкрай хитромудро. Одна з «Книг премудростей» царя Соломона присвячена «властивостям і можливостям коренів і рослин». Там він написав, що «цибуля, часник могутні... проти впливу демонів».
Говорили, що він був майстром лікування людей одержимих або зварійованих.
Частіше для цього він використовував коріння валеріани й часник. Трохи того й іншого він підкладав під камінь на персні, який носив на великому пальці. Суміш вводив прямо в ніздрі, і пари лікували хворого.
Сік, віджатий з цибулі або часнику, вважав Соломон, можна приймати нерозбавленим. Якщо хворий вдихне його випарування й проковтне достатню кількість соку цих рослин, то в організмі почнеться негайна ланцюгова реакція. Ця буря в тілі хворого примусить шкідливий дух хвороби залишити людину і шукати когось іншого, щоб вселитися в нього.
Сьогодні, звичайно, епілепсія, контролюється медикаментозно. І, сумнівно, щоб які-небудь представники сімейства цибульних були здатні потягатися з сучасними ліками. Але за часів царя Соломона вони були частиною лікування, яке іноді спрацьовувало.
Доктор наук Д. Хайнерман, який видав у США багато книг, присвячених лікарським травам, узагальнив дані, відомі нині, про лікувальні властивості часнику. Він пропонує доступні всім рецепти застосування часнику, які допомагають при атеросклерозі, артриті, діабеті, грипі тощо. Часник з успіхом застосовується з косметичною метою, омолоджуючи шкіру. Ця дивовижна рослина може допомогти навіть людині, хворій на рак, сприяє запобіганню деяких онкологічних захворювань.
Версия для печати
Інші новини дивіться на порталі ВАЛЕОЛОГ


© Газета «Валеологія» © Портал «Валеолог»
ТЕКУЩИЕ НОВОСТИ
NEWS *** ВСЯКАЯ ВСЯЧИНА *** NEWS
При использовании материалов газеты «Валеологія» и портала www.valeolog.com
ссылка на газету и гиперссылка на портал обязательны.
При использовании в печати, обязательно письменное разрешение газеты valeo@i.com.ua

Находится в каталоге Апорт * Находится в каталоге HITUA