«ВАЛЕОЛОГІЯ»
ВСЕУКРАЇНСЬКА ГАЗЕТА
ПОРТАЛ "ВАЛЕОЛОГ"
ІНДЕКС 35275
КАТАЛОГ ВИДАНЬ УКРАЇНИ 2006
WWW.VALEOLOG.COM
valeolog@i.kiev.ua

Чай зелений проти зеленого змію

Відомо, що в Китаї, Японії і деяких інших азіатських країнах алкоголізм зустрічається дуже рідко. Східна медицина вважає зелений чай ефективним засобом профілактики цієї хвороби.
Традиційний рецепт такого антиалкогольного чаю зовсім нескладний. Заварювати чай треба в нагрітому порцеляновому чайнику (для цього достатньо сполоснути окропом), в співвідношенні – 1 чайну ложку чаю на 1 склянку води.
Випивати треба не менше 4-5 склянок чаю за день без цукру. Якщо не можете без цукру, замініть його медом, сухофруктами або долькою чорного шоколаду. Використане листя від заварки не викидайте, а з’їжте.
Якщо людина знаходиться на грані алкоголізму, відмовляється пити зелений чай, можна непомітно підкладати йому трошки листків чаю, попередньо обдавши їх окропом або бульйоном, в тарілку з борщем або супом.
Але, споживаючи зелений чай, не треба розраховувати на терміновий ефект. Такого не буває! Всі природні засоби діють повільно, але вірно. Помітні результати з’являться через місяць – два. Однак і при цьому ні в якому разі не можна відмовлятися від "антиалкогольного" чаю. Він не тільки буде ефективною профілактикою алкоголізму, але й оздоровить серцево-судинну систему.
Якщо людина вже п’є, то їй може допомогти квашений "коктейль" з білокачанної капусти з листям зеленого чаю і морквою. Для його приготування на 1 кг капусти треба взяти 1-1,5 ст. ложки солі крупного помелу, 3-5 морквин середньої величини і 3-5 листків зеленого байхового чаю.
Капусту очистіть від верхнього листя, мілко наріжте, кочережку треба вирізати. Посоліть і розімніть до появи соку. Додайте нарізану моркву і зелений чай. Все треба перемішати, скласти в підготовлений для закваски посуд, утрамбувати, щоб сік з’явився знову, накрити бавовняною серветкою, покласти зверху дерев’яне кружальце, порцелянову або скляну тарілку і гніт. Через 4-5 днів капусту треба "проколоти" до дна в кільком місцях дерев’яною скалкою і знову накрити серветкою і покласти гніт...
Якщо пияк страждає на гіпертонію, перед квашенням в "коктейль" необхідно додати буряк і коріння селери: на 1 кг капусти по 400-500 г цих овочів.
Таку смачну страву треба їсти щоденно, а також використовувати при приготуванні борщу. Вітаміни, макро- і мікроелементи, органічні кислоти і біологічно активні речовини, які містяться в ній, творять чудеса, які поступово перетворюють агресивного алкоголіка в нормальну людину.      Поради Милиці Михайлової
Версія для друку
Інші новини дивіться на порталі ВАЛЕОЛОГ


© Газета «Валеологія» © Портал «Валеолог»
ТЕКУЩИЕ НОВОСТИ
NEWS *** ВСЯКАЯ ВСЯЧИНА *** NEWS
При использовании материалов газеты «Валеологія» и портала www.valeolog.com
ссылка на газету и гиперссылка на портал обязательны.
При использовании в печати, обязательно письменное разрешение газеты valeo@i.com.ua

Находится в каталоге Апорт * Находится в каталоге HITUA