ВІТАМІН Е – НЕ ТІЛЬКИ «ЕЛІКСИР МОЛОДОСТІ»,
АЛЕ Й ЗНИЩУВАЧ РАКОВИХ ПУХЛИН

Британські вчені розробляють нову терапію ракових хворих. Упродовж досліджень вдалося з’ясувати, що екстракт вітаміну Е після ін’єкцій в кровоток виявляє майже миттєвий протипухлинний ефект. Буквально через 24 години пухлина починає зменшуватися, а через 10 днів практично повністю випарюється.

Правда, поки що йдеться не про всі види раку. Вчені працюють тільки з пацієнтами, які страждають від раку шкіри. Але команда дослідників з Університету Глазго впевнена, що екстракт вітаміну Е буде ефективно діяти і проти інших видів ракових пухлин.

Цей вітамін необхідний нашому організму для боротьби із захворюваннями...

Вітамін Е важливий для імунної системи,
але в невеликій кількості

Разом з вітамінами А, В1, В5, С і мінералом селеном вітамін Е придушує вільні радикали. Адже він містить антиоксиданти, які захищають наше тіло від хвороб, блокуючи їх дію, – хвороботворних молекул, атакуючих клітини на кшталт того, як іржа роз’їдає залізо.

Вільні радикали – це маленькі вбивці, за розміром ще менші, ніж віруси. Подібно до маленьких пилок вони руйнують мембрани клітини, викликаючи різноманітні пошкодження, в тій лічбі і рак, і захворювання імунної системи.

Вільні радикали утворюються як побічні продукти нашого метаболізму. Крім того, вони проникають в організм разом із забрудненим повітрям, яким ми змушені дихати.

Звичайно, і наше тіло само створює речовини, які містять вільні радикали...


Статтю повністю дивіться в газеті

Находится в каталоге Апорт * Находится в каталоге HITUA